• -46,00 zł

SEROX Profesjonalne płatki pod oczy - LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD

165,00 zł
119,00 zł Zniżka 46,00 zł
Brutto

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD SEROX Profesjonalne płatki pod oczy - ukierunkowane działanie przeciwzmarszczkowe.

Płatki pod oczy składają się z czystego kolagenu, który jest najważniejszym składnikiem tkanki łącznej i odpowiada za elastyczność i napięcie skóry. To produkt, który szybko zregeneruje skórę w okolicach oczu. Idealnie sprawdza się przed ważnym wyjściem.

Opakowanie: 4 x 2 płatki

Sposób stosowania: najpierw aktywować płatki, tzn. nacisnąć opakowanie tak, aby płyn wtłoczyć do komory z płatkami, następnie zdjąć folię, nałożyć płatki gładką stroną na skórę i pozostawić na 15 minut. Stosować raz w tygodniu.

Ilość

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD SEROX Profesjonalne płatki pod oczy - ukierunkowane działanie przeciwzmarszczkowe.

Specjalna pielęgnacja anti-age z linii LR ZEITGARD to wyjątkowo skuteczne produkty przeciwdziałające niepożądanym oznakom starzenia w sposób precyzyjny i ukierunkowany. Innowacyjna formuła maseczki SEROX Instant Result zapewnia efekt anti-age, który można zobaczyć i poczuć natychmiast - już po jednym użyciu. Długotrwałe rezultaty można osiągnąć w połączeniu z innymi produktami specjalnymi z linii SEROX: wygładzenie zmarszczek mimicznych w okolicy oczu, czoła i nosa oraz więcej objętości i napięcia. Serum do ust SEROXsprawia, że usta wydaja się pełniejsze a zmarszczki na ustach są mniej widoczne.

SEROX jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet od około 35 roku życia, które:

 • dostrzegają zmarszczki mimiczne w okolicach ust, oczu i na czole,
 • szukają alternatywy dla botoksu,
 • korzystają z usług salonów kosmetycznych i pragną kontynuować profesjonalną pielęgnację w domu, 
 • pragną mieć gładką, jędrną cerę,
 • pragną zredukować zmarszczki powstałe w wyniku wysuszenia skóry,
 • pragną wyglądać świeżo i promiennie.

Profesjonalne płatki pod oczy składają się z czystego kolagenu, który jest najważniejszym składnikiem tkanki łącznej i odpowiada za elastyczność i napięcie skóry. To produkt, który szybko zregeneruje skórę w okolicach oczu. Idealnie sprawdza się przed ważnym wyjściem.

Wybrane składniki:

 • Argireline®- białko, które w sposób odwracalny blokuje synapsy dróg nerwowych w skórze. Przerwany zostaje w ten sposób przekaz bodźców za pośrednictwem nerwów do mięśni co pozwala na kilkugodzinne rozluźnienie i zrelaksowanie mięśnia. Efekt jest podobny do tego jaki zostaje osiągnięty po wstrzyknięciu toksyny botulinowej. Testy przeprowadzone z substancją czynna Argireline pokazały, że po 30-dniowym regularnym stosowaniu możliwe jest spłycenie zmarszczek nawet do 60%.
 • Gatulline Expression® - idealny w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i anti-age. Redukuje przede wszystkim drobne zmarszczki oraz zmarszczki mimiczne na czole, wokół ust i oczu. Efekty działania są widoczne od razu. Redukuje powierzchnię zmarszczek nadając skórze gładki i elastyczny wygląd.
 • kwas hialuronowy - naturalny składnik skóry, który wiąże wodę w naskórku

Działanie:

 • intensywnie nawilżają wrażliwą skórę pod oczami
 • wygładza i poprawia wygląd skóry.

Dla maksymalnego efektu stosować razem z SEROX Serum Instant Result i SEROX Krem Intensive Result

Opakowanie: 4 x 2 płatki

Sposób stosowania: najpierw aktywować płatki, tzn. nacisnąć opakowanie tak, aby płyn wtłoczyć do komory z płatkami, następnie zdjąć folię, nałożyć płatki gładką stroną na skórę i pozostawić na 15 minut. Stosować raz w tygodniu.

28235

Zobacz także