• -60,00 zł

SEROX Serum Instant Result - LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD

289,00 zł
229,00 zł Zniżka 60,00 zł
Brutto

 LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD SEROX Serum Instant Result - ukierunkowane działanie przeciwzmarszczkowe.

SEROX Serum Instant Result to ekskluzywna pielęgnacja dla wymagającej cery w obszarze zmarszczek mimicznych. Serum dostarcza skórze cennych składników, co powoduje, że staje się ona bardziej elastyczna i zyskuje młody wygląd.

Pojemność: 30 ml

Sposób stosowania: Nakładać punktowo na obszary zmarszczek mimicznych i delikatnie wmasować w skórę, następnie nałożyć krem do twarzy. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów połączyć z SEROX Krem Intensive Result.

Ilość

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD SEROX Serum Instant Result - ukierunkowane działanie przeciwzmarszczkowe.

Specjalna pielęgnacja anti-age z linii LR ZEITGARD to wyjątkowo skuteczne produkty przeciwdziałające niepożądanym oznakom starzenia w sposób precyzyjny i ukierunkowany. Innowacyjna formuła maseczki SEROX Instant Result zapewnia efekt anti-age, który można zobaczyć i poczuć natychmiast - już po jednym użyciu. Długotrwałe rezultaty można osiągnąć w połączeniu z innymi produktami specjalnymi z linii SEROX: wygładzenie zmarszczek mimicznych w okolicy oczu, czoła i nosa oraz więcej objętości i napięcia. Serum do ust SEROX sprawia, że usta wydaja się pełniejsze a zmarszczki na ustach są mniej widoczne.

SEROX jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet od około 35 roku życia, które:

 • dostrzegają zmarszczki mimiczne w okolicach ust, oczu i na czole,
 • szukają alternatywy dla botoksu,
 • korzystają z usług salonów kosmetycznych i pragną kontynuować profesjonalną pielęgnację w domu, 
 • pragną mieć gładką, jędrną cerę,
 • pragną zredukować zmarszczki powstałe w wyniku wysuszenia skóry,
 • pragną wyglądać świeżo i promiennie.

SEROX Serum Instant Result to ekskluzywna pielęgnacja dla wymagającej cery w obszarze zmarszczek mimicznych. Serum dostarcza skórze cennych składników, co powoduje, że staje się ona bardziej elastyczna i zyskuje młody wygląd. Serum to koncentrat substancji aktywnych  służący redukcji zmarszczek mimicznych. Argireline redukuje głębokość zmarszczek powstałych w wyniku skurczu mięśni twarzy. Ameliox wzmacnia i chroni włókna kolagenowe w skórze

Wybrane składniki:

 • Argireline®- białko, które w sposób odwracalny blokuje synapsy dróg nerwowych w skórze. Przerwany zostaje w ten sposób przekaz bodźców za pośrednictwem nerwów do mięśni co pozwala na kilkugodzinne rozluźnienie i zrelaksowanie mięśnia. Efekt jest podobny do tego jaki zostaje osiągnięty po wstrzyknięciu toksyny botulinowej. Testy przeprowadzone z substancją czynna Argireline pokazały, że po 30-dniowym regularnym stosowaniu możliwe jest spłycenie zmarszczek nawet do 60%.
 • Ameliox® - kompleks liposomowy wspierający działanie składnika Argireline. Ameliox odkłada się między spiralnymi strukturami włókien kolagenowych i zapewnia trwałe przeciwstawne ustawienie wszystkich włókien. Zapobiega to powstaniu zesztywniałej i nieelastycznej struktury w miejscach gdzie włókna kolagenowe były nadmiernie eksploatowane. Ponadto Ameliox skutecznie wychwytuje wolne rodniki.
 • Hyaluronic Filling Spheres®- to mikrokapsułki z liofilizowanym kwasem hialuronowym, które wchłaniają się w skórę. Jeśli mają styczność z wilgocią, pęcznieją i wypełniają puste przestrzenie pod zmarszczkami, co powoduje, że wgłębienia zmarszczek są wypychane na zewnątrz.
 • Polylift® - biopolimer z protein migdała - odkłada się w nierównościach na powierzchni skóry, tworząc cieniutką lecz trwałą i elastyczną warstewkę, w efekcie wygładzając kontury twarzy.

Działanie:

 • redukuje głębokość zmarszczek,
 • relaksuje i nawilża skórę,
 • wygładza i poprawia wygląd skóry.

Pojemność: 30 ml

Sposób stosowania: Nakładać punktowo na obszary zmarszczek mimicznych i delikatnie wmasować w skórę, następnie nałożyć krem do twarzy. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów połączyć z SEROX Krem Intensive Result.

28230

Zobacz także