NANOGOLD Zestaw kremów na noc i na dzień - LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD

270,00 zł
Brutto

 LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD NANOGOLD  - zestaw kremów na noc i na dzień 

LR ZEITGARD Nanogold to seria luksusowa pielęgnacyjna przeciwdziałająca procesowi fotostarzenia się skóry i delikatnie pielęgnująca cerę. Zawarte w niej składniki czynne chronią skórę przed promieniowaniem UVA oraz pobudzają produkcję kolagenu endogennego w skórze i tym samym wspomagają jej regenerację.

W skład zestawu wchodzą:

  • Nanogold krem na dzień -50 ml
  • Nanogold krem na noc - 50 ml
Ilość

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD NANOGOLD  - zestaw kremów na noc i na dzień 

LR ZEITGARD Nanogold to seria luksusowa pielęgnacyjna przeciwdziałająca procesowi fotostarzenia się skóry i delikatnie pielęgnująca cerę. Zawarte w niej składniki czynne chronią skórę przed promieniowaniem UVA oraz pobudzają produkcję kolagenu endogennego w skórze i tym samym wspomagają jej regenerację.

W skład zestawu wchodzą:

  • Nanogold krem na dzień -50 ml
  • Nanogold krem na noc - 50 ml

Poniżej krótka charakterystyka każdego z nich, natomiast pełny opis znajduje się przy poszczególnych produktach.

KREM NA DZIEŃ

Wysoce wydajny krem na dzień z innowacyjnym i ekskluzywnym systemem substancji. Kompleks NANOGOLD & SILK długotrwale chroni skórę w ciągu dnia przed skutkami promieniowania UVA. Kompleksy UVINUL A PLUS i AGLYCAL wspomagają działanie ochronne i przeciwstarzeniowe. Zawarty w kremie jedwab aktywizuje produkcję naturalnego kolagenu w skórze, przez co staje się ona elastyczna i młoda.

KREM NA NOC

Bogaty krem na noc z ekskluzywnym kompleksem substancji czynnych. Kompleks NANOGOLD & SILK regeneruje skórę w nocy i wspiera tworzenie endogennego kolagenu. Substancja czynna Syn Col przywraca skórze jej pierwotną elastyczność i sprężystość.

28188

Zobacz także