NANOGOLD Krem na noc - LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD

145,00 zł
Brutto

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD NANOGOLD Krem na dzień - bogata formuła przeciwko oznakom przedwczesnego starzenia

Bogaty krem na noc z ekskluzywnym kompleksem substancji czynnych. Kompleks NANOGOLD & SILK regeneruje skórę w nocy i wspiera tworzenie endogennego kolagenu. Substancja czynna Syn Col przywraca skórze jej pierwotną elastyczność i sprężystość.

Pojemność: 50 ml

Sposób stosowania: codziennie wieczorem po oczyszczeniu twarzy i użyciu tonika nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasowując krem okrężnymi ruchami. 

Ilość

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD NANOGOLD Krem na dzień - bogata formuła przeciwko oznakom przedwczesnego starzenia

Ta wysokiej jakości pielęgnacja to wyjątkowe połączenie mikronizowanych cząstek złota oraz protein jedwabiu. Złoto i jedwab w NANOGOLD są w stanie przeciwdziałać przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu przez światło i przy tym delikatnie pielęgnować cerę. Czyste złoto i czysty jedwab w skali nano to optymalna ochrona skóry przed przedwczesnym starzeniem spowodowanym działaniem światła. Kompleks substancji NANOGOLD & SILK może skutecznie wchłaniać promienie UVA i redukować uszkodzenia. Nanozłoto i jedwabne proteiny dają cerze ochronę przed promieniowaniem UVA, które w dużej mierze odpowiedzialne jest za przedwczesne zmarszczki. Jedwab wspomaga syntezę endogennego kolagenu, przez co skóra pozostaje elastyczna i młoda. 

Bogaty krem na noc z ekskluzywnym kompleksem substancji czynnych, który intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu. Kompleks NANOGOLD & SILK regeneruje skórę w nocy i wspiera tworzenie endogennego kolagenu. Substancja czynna Syn Col przywraca skrze jej pierwotną elastyczność i sprężystość. 

Krem na noc jest doskonałym uzupełnieniem działania kremu na dzień.

Wybrane składniki NANOGOLD krem na noc:

  • NANOGOLD (nanocząsteczki złota) - absorbuje promienie UVA i wychwytuje wolne rodniki oraz stymuluje produkcję kolagenu i dodaje skórze blasku,
  • proteiny jedwabiu - chronią włókna kolagenowe, wspomagają syntezę endogennego kolagenu w skórze, zatrzymują proces starzenia się skóry wywołany promieniowaniem UVA i aktywują regenerację komórek,
  • SYN COL - wspiera naturalna syntezę kolagenu oraz pomaga skórze odzyskać jej pierwotna elastyczność i sprężystość,
  • TIMP -Peptiden - chroni skórę przed fotostarzeniem.

Działanie:

  • luksusowy krem pielęgnuje i regeneruje skórę w nocy,
  • nanozłoto i proteiny jedwabiu opóźniają fotostarzenie się skóry,
  • innowacyjne składniki czynne chronią i regenerują uszkodzenia skóry, powstałe wskutek działania światła.

Pojemność: 50 ml

Sposób stosowania: codziennie wieczorem po oczyszczeniu twarzy i użyciu tonika nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasowując krem okrężnymi ruchami. 

28183

Zobacz także