• -388,00 zł

Zestaw regeneracja - LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD

1 707,00 zł
1 319,00 zł Zniżka 388,00 zł
Brutto

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD - zestaw regeneracja

W skład zestawu wchodzą:

 • urządzenie ZEITGARD 2,
 • serum pod oczy - 30 ml,
 • regenerujący krem-żel - 50 ml.
Ilość

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD - zestaw regeneracja

W skład zestawu wchodzą:

 • urządzenie ZEITGARD 2,
 • serum pod oczy,
 • regenerujący krem-żel.

URZĄDZENIE ZEITGARD 2

ZEITGARD 2 to innowacyjne urządzenie kosmetyczne, które umożliwia bardziej intensywną pielęgnację i głębsze działanie. Urządzenie wykorzystuje połączenie technologii termicznej oraz wibracji. Obie metody bazują na naturalnych procesach zachodzących w skórze oraz jej reakcjach dostosowawczych.

Faza ciepła: głowica nagrzewa się do 42 stopni, w rezultacie czego pory skóry otrzymują informacje o przegrzaniu i konieczności schłodzeni. Skutkuje to otwieraniem się porów co umożliwia głębszą aplikację produktów ANTI-AGE ZEITGARD i ich składników czynnych.

Faza zimna: schłodzenie do 5 stopni aktywuje mechanizm obrony przed niskimi temperaturami, co powoduje zamykanie się porów i tym samym zamknięcie substancji czynnych wewnątrz skóry.

Funkcja masażu: działa bezpośrednio na tkankę łączną, dzięki czemu stymulowana jest mikrocyrkulacja w obrębie drobnych naczyń krwionośnych. Poprawia to zaopatrzenie skóry w składniki regenerujące oraz usprawnia usuwanie substancji szkodliwych. Ponadto masaż wspomaga transport składników w głębsze warstwy skóry.

SERUM POD OCZY

Skóra pod oczami jest cienka i bardziej narażona na powstawanie zmarszczek.Skoncentrowane serum pod oczy, z innowacyjnymi kompleksami substancji czynnych, nawilża i odpręża skórę wokół oczu. Zapewnia wzmocnienie skóry, redukcję drobnych zmarszczek, likwidację cieni i worków pod oczami. Pozostawia skórę odprężoną, gładką i wyraźnie odmłodzoną skórę wokół oczu. Serum jest odpowiednie do każdego typu skóry. Lekka i delikatna formuła szybko się wchłania.

REGENERUJĄCY KREM - ŻEL

Wraz z wiekiem struktura skóry ulega osłabieniu, a kontury twarzy wiotczeją, tkanka łączna traci elastyczność, napięcie i gęstość. Dlatego potrzebne jest dodatkowe wsparcie dla struktury głębszych warstw skóry. Krem-żel regenerujący anti-age wspiera struktury komórek dzięki głębokiemu i skutecznemu działaniu kompleksów strukturotwórczych, które są szczególnie ważne dla grubszych warstw skóry (np. policzki). Celem jest dotarcie substancji czynnych do głębokich warstw, dzięki czemu mogą one wypełniać skórę od wewnątrz.

Zarówno serum pod oczy jak i regenerujący krem żel zawierają innowacyjne kompleksy substancji czynnych:

PATCH H2O - zawiera kwas hialuronowy, zapewniający naturalne nawilżenie skóry, alginat, działający na skórę nawilżająco i regenerująco oraz pullulan, który napina skórę, spłyca zmarszczki i poprawia kondycję skóry. Kwas hialuronowy wiąże nawet 600- krotną ilość wody, co jest bardzo ważne dla regeneracji i pielęgnacji skóry, ponieważ dzięki odpowiedniemu nawilżeniu można poprawić elastyczność skóry i zapobiegać powstawaniu zmarszczek na skutek przesuszenia.

ULTRA FILLING SPHERES - można sobie wyobrazić jako małe, puste w środku kuleczki, które są w stanie wchłonąć wilgoć i zwiększyć swoją objętość. Dzięki temu zmarszczki są wypełniane, a skóra sprawia wrażenie ujędrnionej, gładszej, bardziej elastycznej i świeżej.

Urządzenie ZEITGARD 2 wspomaga efektywność działania produktów anti-age. Dzięki termicznej metodzie ciepła i zimna, substancje czynne są wprowadzane w głąb skóry i stamtąd transportowane do poszczególnych warstw. Mogą działać od wewnątrz w sposób ukierunkowany i maksymalnie skuteczny.

Skuteczność działania preparatów anti-age ZEITGARD w połączeniu z urządzeniem ZEITGARD 2 potwierdzaja badania przeprowadzone przez INSTYTUT DERMATEST. 

 • 95% osób testujących produkty zauważło lepsze wchłanianie substancji czynnych, dzięki stosowaniu urządzenia ZEITGARD 2,
 • 90% osób stwierdziło poprawę nawilżenia skóry,
 • 90% osób stwierdziło poprawę elastyczności skóry,
 • 80% osób potwierdziło natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty,
 • 75% osób potwierdziło, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej.
71007

Zobacz także