• -388,00 zł

Zestaw nawilżający - LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD

1 707,00 zł
1 319,00 zł Zniżka 388,00 zł
Brutto

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD - zestaw nawilżający

W skład zestawu wchodzą:

 • urządzenie ZEITGARD 2,
 • serum pod oczy - 30 ml,
 • nawilżający krem-żel - 50 ml.
Ilość

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

LR SYSTEM ANTI-AGE ZEITGARD - zestaw nawilżający

W skład zestawu wchodzą:

 • urządzenie ZEITGARD 2,
 • serum pod oczy,
 • nawilżający krem-żel.

URZĄDZENIE ZEITGARD 2

ZEITGARD 2 to innowacyjne urządzenie kosmetyczne, które umożliwia bardziej intensywną pielęgnację i głębsze działanie. Urządzenie wykorzystuje połączenie technologii termicznej oraz wibracji. Obie metody bazują na naturalnych procesach zachodzących w skórze oraz jej reakcjach dostosowawczych.

Faza ciepła: głowica nagrzewa się do 42 stopni, w rezultacie czego pory skóry otrzymują informacje o przegrzaniu i konieczności schłodzeni. Skutkuje to otwieraniem się porów co umożliwia głębszą aplikację produktów ANTI-AGE ZEITGARD i ich składników czynnych.

Faza zimna: schłodzenie do 5 stopni aktywuje mechanizm obrony przed niskimi temperaturami, co powoduje zamykanie się porów i tym samym zamknięcie substancji czynnych wewnątrz skóry.

Funkcja masażu: działa bezpośrednio na tkankę łączną, dzięki czemu stymulowana jest mikrocyrkulacja w obrębie drobnych naczyń krwionośnych. Poprawia to zaopatrzenie skóry w składniki regenerujące oraz usprawnia usuwanie substancji szkodliwych. Ponadto masaż wspomaga transport składników w głębsze warstwy skóry.

SERUM POD OCZY

Skóra pod oczami jest cienka i bardziej narażona na powstawanie zmarszczek.Skoncentrowane serum pod oczy, z innowacyjnymi kompleksami substancji czynnych, nawilża i odpręża skórę wokół oczu. Zapewnia wzmocnienie skóry, redukcję drobnych zmarszczek, likwidację cieni i worków pod oczami. Pozostawia skórę odprężoną, gładką i wyraźnie odmłodzoną skórę wokół oczu. Serum jest odpowiednie do każdego typu skóry. Lekka i delikatna formuła szybko się wchłania.

NAWILŻAJĄCY KREM - ŻEL

Odpowiedni już dla osób w młodym wieku przy pierwszych oznakach starzenia. Intensywnie nawilża bez zostawiania tłustej warstwy i wspiera strukturę skóry. Nawilżający krem-żel pomaga wzmacniać i definiować skórę twarzy. Bogata formuła wzmacnia struktury przy pierwszych oznakach starzenia. Krem-żel zawiera składniki tworzące strukturę skóry, które są istotne w grubszych warstwach skóry. Celem jest przeniknięcie składników w głąb skóry i wypełnienie jej od środka. Kontur twarzy pozostaje wzmocniony, a skóra wyraźnie odmłodzona.

Zarówno serum pod oczy jak i nawilżający krem żel zawierają innowacyjne kompleksy substancji czynnych:

PATCH H2O - zawiera kwas hialuronowy, zapewniający naturalne nawilżenie skóry, alginat, działający na skórę nawilżająco i regenerująco oraz pullulan, który napina skórę, spłyca zmarszczki i poprawia kondycję skóry. Kwas hialuronowy wiąże nawet 600- krotną ilość wody, co jest bardzo ważne dla regeneracji i pielęgnacji skóry, ponieważ dzięki odpowiedniemu nawilżeniu można poprawić elastyczność skóry i zapobiegać powstawaniu zmarszczek na skutek przesuszenia.

ULTRA FILLING SPHERES - można sobie wyobrazić jako małe, puste w środku kuleczki, które są w stanie wchłonąć wilgoć i zwiększyć swoją objętość. Dzięki temu zmarszczki są wypełniane, a skóra sprawia wrażenie ujędrnionej, gładszej, bardziej elastycznej i świeżej.

Urządzenie ZEITGARD 2 wspomaga efektywność działania produktów anti-age. Dzięki termicznej metodzie ciepła i zimna, substancje czynne są wprowadzane w głąb skóry i stamtąd transportowane do poszczególnych warstw. Mogą działać od wewnątrz w sposób ukierunkowany i maksymalnie skuteczny.

Skuteczność działania preparatów anti-age ZEITGARD w połączeniu z urządzeniem ZEITGARD 2 potwierdzaja badania przeprowadzone przez INSTYTUT DERMATEST. 

 • 95% osób testujących produkty zauważło lepsze wchłanianie substancji czynnych, dzięki stosowaniu urządzenia ZEITGARD 2,
 • 90% osób stwierdziło poprawę nawilżenia skóry,
 • 90% osób stwierdziło poprawę elastyczności skóry,
 • 80% osób potwierdziło natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty,
 • 75% osób potwierdziło, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej.
71006

Zobacz także