LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsułki

122,00 zł
Brutto

WOMAN PHYTO - naturalna wsparcie dla kobiet

Przemyślane i zbilansowane połączenie ekstraktu z czerwonej koniczyny, wapnia i witaminy D zapewnia maksymalne wsparcie dla kobiet w okresie menopauzy i nie tylko.

Opakowanie: 90 kapsułek

Sposób stosowania: 3 x 1 kapsułka 

Wielosztuki
Ilość

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

WOMAN PHYTO - naturalna wsparcie dla kobiet

Estrogeny ą głównym kobiecym hormonem płciowym. Niestety z biegiem lat ich poziom spada. Podczas menopauzy spada gwałtownie zarówno poziom estrogenów jak i progesteronu. Ze względu, że maja one zasadniczy wpływ na zdrowie, witalność i funkcje psychiczne, obniżenie ich poziomu powoduje zmęczenie, bezsenność, nerwowość, rozdrażnienia, uderzenia gorąca i nadmierne pocenie się.

Kapsułki WOMAN PHYTO zawierają składniki, bardzo podobne do fizjologicznych hormonów kobiecych, zwane fitoestrogenami (izoflawonami). W tym przypadku wykorzystano ekstrakt z czerwonej koniczyny, która jest, obok soi, najbogatszym źródłem tych substancji. Po połączeniu z witaminą D i wapniem powstał unikalny produkt zapewniający kobietom maksymalne wsparcie w trudnych chwilach.

Zawiera:

Ekstrakt  z czerwonej koniczyny zawiera cztery fitoestrogeny o bardzo podobnej strukturze do żeńskich hormonów, przez co maja bardzo zbliżone działanie. Łagodzą objawy menopauzy takie jak: uderzenia gorąca, rozdraznienie, zawroty głowy, bolesne miesiaczki.

Wapń - minerał wzmacniający kości, zęby. Wspomaga leczenie osteoporozy. Reguluje też ciśnienie tętnicze, pracę serca i  układu nerwowego. Jest pomocny podczas leczenia alergii, ma wpływ na krzepliwość krwi.

Witamina D - reguluje prawidłowy poziom wapnia we krwi, przemiany wapnia i fosforu, wzmacnia ich wchłanianie i hamuje wydalanie. Wspomaga komórki szpiku kostnego, układ mięśniowy. Ma korzystny wpływ na pracę serca, układu nerwowego i immunologicznego.

WAŻNE

Objawy typowe dla menopauzy ustępują powoli podczas suplementacji WOMAN PHYTO. Jednak jest to dość długi proces uzależniony od stanu organizmu (każda z kobiet reaguje inaczej), a także od momentu rozpoczęcia suplementacji ( im później zaczynamy, tym dłużej trzeba poczekać na efekty). Nie mniej jednak przy regularnej suplementacji objawy ulegają złagodzeniu lub ustępują całkowicie na dłuższy czas.

WOMEN PHYTO jest przeznaczony również dla kobiet, które jeszcze nie weszły w okres menopauzy. Zażywany wcześniej pozwala łagodniej przejść okres klimakterium. Jest też pomocny przy bolesnych miesiaczkach. 

Opakowanie: 90 kapsułek

Sposób stosowania: 3 x 1 kapsułka 

80332

Zobacz także