Witamy w sklepie internetowym ALOE-SMART

Jesteśmy niezależnymi partnerami biznesowymi firmy LR Health & Beauty Systems. Na naszych stronach znajdą Państwo tylko oryginalne produkty tej firmy, pochodzące bezpośrednio z jedynej hurtowni marki LR Health & Beauty Systems w Polsce.
Gwarantujemy Państwu produkty najlepszej jakości, w 100% oryginalne. Oferujemy zarówno suplementy diety, jak i pielęgnacyjne linie kosmetyków. Szczególnie warto zwrócić uwagę na LR LIFETAKT, LR ALOE VIA ORAZ LR ZEITGARD, tworzące holistyczne rozwiązania, dopasowane do indywidualnego stylu życia i aktualnych potrzeb.
O firmie LR Health & Beauty Systems
LR to jedna z nielicznych firm, które wiedza, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza. Dlatego oferuje rozwiązania, które pozwalają zadbać zarówno o zdrowie, jak i po urodę.
Najważniejsze jest zdrowie, ponieważ gdy nasze samopoczucie zawodzi, życie staje się ciężkie. Ponieważ LR nie jest firmą farmaceutyczną, nie oferuje leków. Pozwala jedynie, dzięki wysokiej jakości suplementom diety, łączącym to co najlepsze w naturze i w nauce oraz holistycznemu podejściu, zadbać o zdrowie i samopoczucie.
Każdy z nas chciałby zatrzymać młody, piękny wygląd jak najdłużej. Dzięki liniom kosmetycznym firmy LR, opartym na odpowiednim doborze bioekstraktów, nowoczesnym rozwiązaniom i kompleksom pielęgnacyjnym, jest to możliwe. 
Firma LR jest specjalistą w dziedzinie aloesu. Oferuje produkty aloesowe w formie żeli do picia oraz produkty kosmetyczne z dużą zawartością żelu aloesowego. Przy tym wykazuje ogromną dbałość o wysoką jakość swoich produktów. 
Dlaczego LR?
Przede wszystkim wysoka jakość produktów, kontrolowana na każdym etapie produkcji, począwszy od restrykcyjnych kryteriów upraw bez pestycydów, nawozów sztucznych i innych dodatków chemicznych, poprzez kontrolę jakości podczas produkcji, aż po kontrolę gotowych produktów, przeprowadzaną przez niezależne instytuty.
28 produktów serii LR ALOE VIA zgłoszonych do opatentowania,dzięki wyjątkowej kompozycji substancji czynnych.
Wiele produktów wielokrotnie otrzymywało wyróżnienia i certyfikaty, w tym przyznawane przez SGS INSTITUT FRASENIUS oraz IASC (Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu).
Najważniejsze certyfikaty i wyróżnienia:
Znak jakości SGS INSTITUT FRASENIUS
Jeśli produkt posiada znak jakości INSTITUT FRASENIUS, to oznacza, że jego jakość jest kontrolowana na każdym etapie produkcji oraz sprzedaży. Obszerne testy rozpoczyna kontrola surowców i składników oraz dostawców, a kończy ostateczna kontrola gotowego produktu. Jednakże nie jest to koniec skrupulatnej kontroli produktów z tym znakiem. Poprzez comiesięczne tajne zakupy u partnerów LR odbywa się regularna kontrola gotowych produktów z różnych partii produkcji, która ma na celu sprawdzenie czy wykazują one nadal taka sama wysoką jakość. Znak SGS INSTITUT FRASENIUS  to jeden z najbardziej trudnych do zdobycia certyfikatów na świecie. Jakiekolwiek obniżenie jakości produktu przez producenta oraz dostawców automatycznie, dożywotnio zamyka możliwość kontynuacji certyfikatu.
Certyfikaty SGS INSTITUT FRASENIUS posiadają żele do picia Aloe Vera oraz Colostrum.
IASC (International Aloe Sciense Council) -  Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu
To działające na całym świecie, niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem oraz wspierające popularyzację aloesu. Jedną z unikalnych cech przetwarzania aloesu w firmie LR, jest opatentowany łagodny zimny proces produkcji, który gwarantuje, że nie zostaną utracone ważne wartości odżywcze.  Dlatego wyłącznie produkty marki LR zawierają aloes, który podczas transportu nie jest zamrażany ani sproszkowany, a jedynie schładzany w naturalnej postaci do odpowiedniej temperatury, by zachować jego pełnię właściwości. Ponad 50 produktów tej firmy posiada znak jakości IASC, co sprawia, że jest ona przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie. Do produktów posiadających ten znak jakości należy między innymi cała seria pielęgnacyjna ALOE VIA.
Znak jakości DERMATEST
jest gwarantem kontroli zastosowanych metod produkcji oraz bezpieczeństwa dla konsumentów. Produkty są sprawdzane pod kątem jakości oraz oddziaływania na skórę. Wyróżnione tym znakiem zapewniają najwyższa jakość, są przyjazne dla alergików oraz osób z nadwrażliwością skóry. 
Inne wyróżnienia: